אנחנו קהילה משיחית "בית ישוע"

האספה הראשונה בית ישוע בת ים התקיימה ב 7 בינואר שנת 2012, אחרי תפילות מרובות וארוכות. החלטנו להקים קהילה חדשה מכיוון שהרגשנו שאלוהים קורא לנו להיות עדים באזור שלנו. כיום יש לנו 50 מבוגרים ו 35 ילדים שבאים לקהילה. אנחנו קהילה מקומית המשרתת יהודים ניצולי שואה אשר היו ילדים בזמני השואה, נרקומנים ואלכוהוליסטים ומשפחות רגילות עם ילדים.

 

בזמני חופשה מבתי ספר אנו אורכים פעילויות לילדים, כגון קייטנה או בית ספר חופשתי ללימודי המקרא עם משחקים ופעילויות שונות. אנו עושים זאת מכיוון שהילדים נשארים לבד בבית בזמן שהוריהם נמצאים בעבודה. זוהי ברכה נפלאה להורים אשר רואים שינויים בילדיהם הודות שירות זה. כמו כן בחופשת קיץ הגדולה הילדים מוזמנים לגרמניה, שליחות "טאביה" אורכת קייטנה, מה שנותן הזדמנות נהדרת ללמד את הילדים במשך 10 ימים רחוק מביתם.

 

לניצולי השואה אנו מחלקים חבילות עם מזון כדי לעזור, כיוון שהם מבזבזים הרבה מאוד כסף לתרופות.

 

לאנשים מכורי סמים ואלכוהול יש לנו לימודי המקרא, הרי אנחנו מאמינים כי דבר ה' יכול לרפא כל התמכרות.

 

לכל המבקרים באספה העיקרית שלנו שנארכת כל ימי שישי בשעה 18:30 אנו מארגנים ארוחת ערב חמה עם כל הקהילה אשר מאפשרת לנו להתאחד כמו משפחה אחת גדולה בה'.

 

אחד לחודשיים אנחנו מעניקים לתושבי העיר שלנו טיול ללא תשלום למקומות קדושים, כדי לחלוק בבשורת המשיח. זוהי דרך מצויינת לבשר את הבשורה הטובה, כי אנשים באמת רוצים לדעת מה בדיוק מסמלים כל המקומות האלה.